Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Kataryniarz
Junior Member
Od: 02.2012
Offline
#
1213
04.01.2017, 10:31
Wybacz ale nie jestem w stanie uwierzyć że stać nas było tylko na jakiegoś ogórka z Hiszpanii. Jeśli tak to po co było w ogóle szukać kogoś jak był Sobolewski. A tak znowu jesteśmy pośmiewiskiem.
Kataryniarz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kataryniarz
Znajdź inne posty napisane przez Kataryniarz