Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 04.01.2017, 10:14
Ciekawy jestem czy jutro na konferencji będzie lizanie się po fiutach z krakowskimi dziennikarzami czy też będą tam jacyś przedstawiciele mediów z prawdziwego zdarzenia, którzy zadadzą też trudne pytania.. Czekam niecierpliwie.
Odpowiedz cytując