Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 04.01.2017, 10:07
Dla mnie sprawa jest prosta... z polecenia Junco zatrudnili tego ziomka , który nigdy nie wyściubił nosa spoza 3-4 ligi, gdzie zarobki są dużo niższe od tych w Polsce mimo wszystko, ale poziom piłkarski zbliżony... tutaj sobie nieźle zarobi (chociaż i tak nie będą to pewnie porażające pieniądze), pozna trochę 3 świata piłkarskiego i będzie poklepywany przez Junco w razie niepowodzenia

Boje się, że bariera językowa może być dużą przeszkodą w aklimatyzacji z drużyną, angielski pewnie zna tylko czy na tyle dobrze by dotrzeć do naszych kopaczy i porozumieć się ze sztabem?

po prostu zatrudniliśmy kogoś na miarę naszych możliwości, a nuż się uda...

dobrze, że przynajmniej kontrakt ma krótki....
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując