Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 04.01.2017, 05:57
Ludzie, nie rozumiem dlaczego jesteście w szoku. Jak tylko było info o Hiszpanie, jasne było że będzie to leszcz, znajacy wielka piłkę (o zgrozo, ekstraklasa to w jego przypadku wielka piłka) z telewizji. Sobol pewnie więcej zarabiał niż ten Hiszpan dostanie. Jedyny plus tej decyzji jest taki, że kontrakt podpisał na pół roku i trzeba liczyć że się utrzymamy. A co do Junco, albo zostanie bohaterem, albo wyje.bany z klubu....
Odpowiedz cytując