Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 04.01.2017, 04:37
Był student, więc pora na wuefistę . Właśnie, żeby zaraz się nie okazało, że facet trenerem jest tylko dorywczo, a treningi prowadzi po pracy(bo wiadomo, że pracował na poziomie amatorskim - 4 liga). Zaraz polscy dziennikarze zajmujący się hiszpańską piłką ujawnią że to bankier/piekarz/nauczyciel/listonosz. Jakie kwalifikacje ma ten człowiek? Czy to już w Polsce nie ma trenerów w Iszej, II i III lidze? Niezbyt ładnie, to pachnie, bo pewnie za 1000 euro tu nie będzie pracował(chyba najlepiej opłacany trener amator).

Mam nadzieję, że wypuścili to info wcześniej, żeby zobaczyć reakcje opinii publicznej. Inaczej, to naprawdę... Kompromitacja. Facet mógłby trenować Pierdziszów Dolny w II lidze polskiej... a tutaj dostaje klub z ekstraklasy . W dodatku ani me, ani be po angielsku(a wiadomo, że taki no name, to asystentów nie dostanie). Aż tak źle z tymi finansami(co nie ma sensu, skoro gość przyjeżdża tu z Hiszpanii, to pensja pewnie 8000-10000)?
Odpowiedz cytując