|
Warto tez zobaczyc,ze my jestesmy w grupie spadkowej a zatrudniamy goscia ktory o lidze nie wie nic,i nawet nie zna angielskiego.Jak zacznie sie palić,to ciekawe jak to bedzie wygladało.A eksperyment z Pawłowskim chyba kazdemu poakzał ze NIE WARTO brac trenerów z łapanki.
|