Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 04.01.2017, 03:14
Warto tez zobaczyc,ze my jestesmy w grupie spadkowej a zatrudniamy goscia ktory o lidze nie wie nic,i nawet nie zna angielskiego.Jak zacznie sie palić,to ciekawe jak to bedzie wygladało.A eksperyment z Pawłowskim chyba kazdemu poakzał ze NIE WARTO brac trenerów z łapanki.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując