|
Ja wam nie bronie niczego pisać, po to jest ta cała piłka nożna aby się emocjonować, osądzać, typować. Nie przeszkadza mi to, że każdy ma jakieś tam swoje przemyślanina i może ja na tym forum napisać.
Koniec końców i tak o wszystkim zadecyduje zielone boisko, na którym w naszych ekstraklasowych warunkach w dużej mierze ślepy los pisze wyniki. Chciałem pogratulować zarządowi odważnej decyzji, nie jesteśmy wstanie sobie kupić wyniku natomiast kombinowaniem i cwaniactwem, ryzykiem można próbować pójść na przód.
Ostatnio edytowane przez wester : 04.01.2017 o godz. 02:25.
|