Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 04.01.2017, 02:01
Ja wam nie bronie niczego pisać, po to jest ta cała piłka nożna aby się emocjonować, osądzać, typować. Nie przeszkadza mi to, że każdy ma jakieś tam swoje przemyślanina i może ja na tym forum napisać.
Koniec końców i tak o wszystkim zadecyduje zielone boisko, na którym w naszych ekstraklasowych warunkach w dużej mierze ślepy los pisze wyniki. Chciałem pogratulować zarządowi odważnej decyzji, nie jesteśmy wstanie sobie kupić wyniku natomiast kombinowaniem i cwaniactwem, ryzykiem można próbować pójść na przód.
Ostatnio edytowane przez wester : 04.01.2017 o godz. 02:25.
Odpowiedz cytując