Ja już nawet nie jestem zdziwiony

widocznie kompromitowanie sie to jakaś tradycja wśród włodarzy Wisły, co roku jest gorzej ale od jakichś 2 lat już mnie to nie rusza i czekam na kolejne hiobowe wieści z niecierpliwością

Tadziu-->kiko Ramirez---> może za rok zalapie się mój trener z czasów grania w trampkarzach clepardii
PS:
https://youtu.be/VeAEeoMLRk0 taka smutna prawda