Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 04.01.2017, 01:04
Ja już nawet nie jestem zdziwiony widocznie kompromitowanie sie to jakaś tradycja wśród włodarzy Wisły, co roku jest gorzej ale od jakichś 2 lat już mnie to nie rusza i czekam na kolejne hiobowe wieści z niecierpliwością Tadziu-->kiko Ramirez---> może za rok zalapie się mój trener z czasów grania w trampkarzach clepardii

PS: https://youtu.be/VeAEeoMLRk0 taka smutna prawda
Ostatnio edytowane przez Stelio : 04.01.2017 o godz. 01:09.
Odpowiedz cytując