Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 04.01.2017, 00:02
Virusman napisał(a):Wyświetl post
Jako tłumacz hiszpańskiego na polski będzie pracował Portugalczyk przesunięty z Akademii Wisły Goncalo Feio. Z naszym językiem nie ma problemów. Nauczył się go parę lat temu jak był u nas na Erasmusie.

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...611,1,727.html

Rok temu, gdy go zatrudniali:
http://akademiawisly.pl/goncalo-feio...em-w-akademii/
Ja pier.dole

Kreujmy się dalej na poważny klub.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 04.01.2017 o godz. 00:05.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując