Temat
:
Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline
#
78
04.01.2017, 00:02
Virusman
napisał(a):
Jako tłumacz hiszpańskiego na polski będzie pracował Portugalczyk przesunięty z Akademii Wisły Goncalo Feio. Z naszym językiem nie ma problemów. Nauczył się go parę lat temu jak był u nas na Erasmusie.
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...611,1,727.html
Rok temu, gdy go zatrudniali:
http://akademiawisly.pl/goncalo-feio...em-w-akademii/
Ja pier.dole
Kreujmy się dalej na poważny klub.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 04.01.2017 o godz. 00:05.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
El'kabat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do El'kabat
Znajdź inne posty napisane przez El'kabat