Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#535
Stary 03.01.2017, 23:10
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Ja jestem niemal pewien, że jeszcze my dożyjemy takich czasów, że na zachodzie biali będą masowo mordowali swoich ciapatych gości.
No i tu mam problem. Dlatgo też napisałem że każda taka akcja jest 'testem' na ile może sobie prawa strona pozwolić rzucając kamienie czy doprowadzać do rękoczynów. Czy jest na to akceptacja społeczna i jak duża jest bierność władzy.

Daleki też jestem od tego że takie bicie piany jest tylko dmuchaniem na zimne - to wentyl bezpieczeństwa, papierek lakmusowy nastrojów i doskonala okazja do zbicia kapitału politycznego. Dmuchać trzeba ale sa rózne formy - niekoniecznie podgrzewanie atmosfery jest najlepsze.

Słysze też co się dzieje w Niemczech - tam zycie obok uchodźców jest nie do zniesienia ale ten naród to dzielnie znosi . Natomiast jeśli dojdzie do sytuacji o ktorej mówisz,obawiam się że Polacy bedą w jednym worze z 'ciapatymi'.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 03.01.2017 o godz. 23:13.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując