Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 03.01.2017, 18:56
Raczej asa nie ma co się spodziewać, przy naszym budżecie. Oby nie jakiś wynalazek typu Bakero czy Kabanero...

Z drugiej strony dziwi taki ruch w naszej sytuacji finansowej, kiedy nie ma na nowych piłkarzy.

No chyba, że jest szykowana jakaś petarda.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując