|
Nie przychodził do nas jako następca Stilica. Przecież on praktycznie nie strzelał i nie asystował w poprzednim klubie. Nie wiem skąd się w ogóle wzięła wizja Brleka jako ofensywnego pomocnika. Chyba od komentatorów C+, którzy zawsze byli zdziwieni, że Brlek gra cofnięty.
Petarowi piłka nie przeszkadza w grze. Ma podanie, strzał i niezłą wizję gry. To bardzo dobrze bo defensywny lub neutralny środkowy pomocnik musi to umieć. Playmakerem jednak on nigdy nie był i nie będzie. A już na pewno nigdy nie będzie zawodnikiem typu Stilica.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|