|
Brlek defensywny? a od kiedy?
bo postawił na szóstce go Wdowczyk?
przychodził do nas jako właśnie następca Stilicia, ale wielu z was o tym zapomniało bo równocześnie przyszedł do nas Wolski który przejął po nim pałeczkę, a Petar został cofnięty na pozycję numer 6 bo 8 zajmował Mąka
Lepiej zapobiegać niż leczyć
|