Wyświetl pojedynczy post
ferrekin
Member
 
 
Od: 01.2016
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75426
Stary 03.01.2017, 16:09
Brlek defensywny? a od kiedy?
bo postawił na szóstce go Wdowczyk?
przychodził do nas jako właśnie następca Stilicia, ale wielu z was o tym zapomniało bo równocześnie przyszedł do nas Wolski który przejął po nim pałeczkę, a Petar został cofnięty na pozycję numer 6 bo 8 zajmował Mąka
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując