Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75424
Stary 03.01.2017, 15:08
wazka napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że mamy - PETAR BRLEK w formie z końcówki rundy jest lepszym pilkarzem niż Stilić w obecnej formie, technikę na dobrą potrafi nieźle kiwać , dobry strzał z daleka (Zagłębie, żydy) a do tego ma coś czego nigdy nie miał i nie będzie mieć Semir - gra w defensywie. A to jest bardzo ważne bo nie jesteśmy jak Real że możemy bronić w 6 a i tak zachowamy czyste konto więc każdy kto jest na boisku musi grać w defensywie.
Oprócz tego wiek - Petar ma bodajże 21 lat a Stilić chyba 30, więc wiadomo kto jest perspektywistyczny a kto nie. I na kim będzie można dobrze zarobić.
A BRLEK ma na 100% niższy kontrakt niż chxe Stilić
Otoz to. Jezeli nie odejdzie nikt z trojki Popovic/Brlek/Maczynski nie widze sensu inwestowania zapewne niemalej kasy w prawie 30-letniego pomocnika, ktory nigdy nie slynal z ciezkiej pracy i od roku praktycznie nie gral w pilke.
Ostatnio edytowane przez WioReXXX : 03.01.2017 o godz. 15:10.
Odpowiedz cytując