Arked napisał(a):

|
Stilić na pewno byłby dużym wzmocnieniem drużyny. Nie mamy w tym momencie w składzie rozgrywającego/cofniętego napastnika. Szkoda, że nas na niego nie stać.
|
Oczywiście, że mamy - PETAR BRLEK w formie z końcówki rundy jest lepszym pilkarzem niż Stilić w obecnej formie, technikę na dobrą potrafi nieźle kiwać , dobry strzał z daleka (Zagłębie, żydy) a do tego ma coś czego nigdy nie miał i nie będzie mieć Semir - gra w defensywie. A to jest bardzo ważne bo nie jesteśmy jak Real że możemy bronić w 6 a i tak zachowamy czyste konto więc każdy kto jest na boisku musi grać w defensywie.
Oprócz tego wiek - Petar ma bodajże 21 lat a Stilić chyba 30, więc wiadomo kto jest perspektywistyczny a kto nie. I na kim będzie można dobrze zarobić.
A BRLEK ma na 100% niższy kontrakt niż chxe Stilić