Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75418
Stary 03.01.2017, 12:50
Będę pod bardzo wielkim wrażeniem jeśli przy obecnej nędzy i beznadziei finansowej uda nam się pozyskać jakiegokolwiek przyzwoitego zawodnika o wzmocnieniach nie wspominając. Obawiam się jednak, że nie ma co wstrzymywać oddechu czekając na jakieś znaczące ruchy transferowe. Tym bardziej dziwi mnie zatrudnianie zagranicznego trenera, który do tej bidy nijak nie pasuje.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując