Wyświetl pojedynczy post
wazka
Member
 
Od: 12.2016
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75414
Stary 03.01.2017, 07:50
Stilić nigdy nie należał do dobrych zawodników pod względem fizycznym, a do tego był leniem i nie chciało mu się nad tym pracować na treningach. Trzeba więc sobie zadać dwa pytania :
1) co w momencie kiedy Sobol (albo inny trener który go zastąpi) będzie przeprowadzał zimą czy latem mocne treningi kondycyjne (a takie na 100% są potrzebne i przydatne) ? Co z jego lenistwem? Brakiem chęci do ciężkiej pracy? Czy nie zacznie się buntować? Podburzać innych?
2) jest słaby fizycznie więc co w momencie kiedy jakiś przeciętny grajek z np. łęcznej wjedzie w niego barkiem z dość dużą siłą? Bark w bark - więc faulu nie ma!
Odpowiedz cytując