Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75412
Stary 03.01.2017, 01:11
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Ja bym wziął Semira nawet, jeśli w obronie musiałby grać Kujawa i Żemło.
Na szczęście w klubie są bardziej rozgarnięci ludzie (mam nadzieję). Dziwnym trafem z tym geniuszem wyniki i tak były do dupy, a z nowego klubu pogoniono go błyskawicznie.

Jasne, Semir ma świetną technikę i potrafi strzelać piękne gole. Poza tym jednak jest wrzodem w każdej drużynie w której gra z uwagi na wrodzone lenistwo. Ot, gwiazdka okręgowej ligi. Jego młodszą wersją jest Wolski.

WioReXXX napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, dlaczego jest takie parcie na Stilica? Akurat pozycja srodkowego pomocnika bylaby moze nie ostatnia, ale na pewno jedna z ostatnich pozycji, na ktora wedlug mnie potrzebujemy wzmocnien.
Ponieważ ludzie pamiętają tylko ładne gole i sztuczki techniczne, a w dupie mają ciężką pracę w obronie. Dlatego była szydera z Popovicia jako następcy Stilicia - którym nigdy nie miał być, ponieważ nie potrzebowaliśmy kolejnego bumelanta.
Koleś już tylko odcina kupony, będzie grał jak mu się będzie chciało. Ale jasne, po co komu stoperzy czy defensywni pomocnicy, Stilić nam sam mecze będzie wygrywał!

Z perspektywy czasu jakoś po nim nie płaczę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.01.2017 o godz. 01:15.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując