Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75411
Stary 02.01.2017, 23:54
Nie wiem, dlaczego jest takie parcie na Stilica? Akurat pozycja srodkowego pomocnika bylaby moze nie ostatnia, ale na pewno jedna z ostatnich pozycji, na ktora wedlug mnie potrzebujemy wzmocnien.
Odpowiedz cytując