Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wazka
Member
Od: 12.2016
Skąd: R22
Offline
#
11631
02.01.2017, 13:00
http://www.dziennikpolski24.pl/sport...ecia,11634886/
Fajnie było by go kiedyś jeszcze zobaczyć w koszulce Wisełki, najlepiej w lidze mistrzów
wazka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wazka
Znajdź inne posty napisane przez wazka