Dawno mnie nie było. Zycie.
Ale teraz mam prośbę do wiślackiej braci.
Lokal w Warszawie prowadzony między innymi przez Wiślaczkę potrzebuje wsparcia. Przychylny Kibicom

Bardzo proszę o głosowanie na Hoppiness Beer and Food :
https://kilkaslowopiwie.com/glosowan...mapy-warszawy/
Dziękuję!
Z wiślackim pozdrowieniem!