Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 01.01.2017, 12:39
Ja oczywiście jestem za tym, aby Sobolewski się jeszcze uczył, najlepiej jako asystent, plus odbycie 2-3 staży w zachodnich klubach i ukończenie kursy UEFA Pro. Przydadzą mu się jeszcze 1-2 lata spokojnej nauki.
Mam jednak spore wątpliwości, czy hiszpański trener podoła, jak będzie realizował politykę polegającą na pozyskiwaniu młodych Polaków jak np. Jagiełło, czy będzie potrafił wprowadzić w ciągu roku 1-2 chłopaków z akademii.
Żeby tylko nie zaczął ściągać zagranicznego szrotu.
Odpowiedz cytując