|
Ja oczywiście jestem za tym, aby Sobolewski się jeszcze uczył, najlepiej jako asystent, plus odbycie 2-3 staży w zachodnich klubach i ukończenie kursy UEFA Pro. Przydadzą mu się jeszcze 1-2 lata spokojnej nauki.
Mam jednak spore wątpliwości, czy hiszpański trener podoła, jak będzie realizował politykę polegającą na pozyskiwaniu młodych Polaków jak np. Jagiełło, czy będzie potrafił wprowadzić w ciągu roku 1-2 chłopaków z akademii.
Żeby tylko nie zaczął ściągać zagranicznego szrotu.
|