Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 31.12.2016, 18:09
Ja tylko jednej rzeczy tutaj nie pojmuję.
Mianowicie jak hiszpański trener wraz ze swoim hiszpańskim asystentem ma realizować politykę o której tak szumnie zapowiadał Junco. Chcemy zawodników z dużą jakością, nastawiamy się na jakość, nie ilość i chcemy bazować na młodych Polakach i chłopakach z naszej Akademii. Jak kur.....?!

Jak hiszpański trener ma stawiać na Polaków?! Naściąga szrotu i będziemy się z nim bujać jak teraz Śląsk.
Odpowiedz cytując