|
Ja tylko jednej rzeczy tutaj nie pojmuję.
Mianowicie jak hiszpański trener wraz ze swoim hiszpańskim asystentem ma realizować politykę o której tak szumnie zapowiadał Junco. Chcemy zawodników z dużą jakością, nastawiamy się na jakość, nie ilość i chcemy bazować na młodych Polakach i chłopakach z naszej Akademii. Jak kur.....?!
Jak hiszpański trener ma stawiać na Polaków?! Naściąga szrotu i będziemy się z nim bujać jak teraz Śląsk.
|