krzaq12 napisał(a):

Jović za darmo nie odejdzie, gdyż jego kontrakt jest tak skonstruowany, że automatycznie przedłuża się co rok. Obecny obowiązuje do czerwca, ale ma on automatycznie zostać przedłużony o kolejny rok.
Dziwna jest ta umowa ale ogólnie związany jest z nami do czerwca 2018 roku.
|
Chodzi o prawo Bosmana, doczytaj.