Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19547
Stary 30.12.2016, 21:27
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Jović za darmo nie odejdzie, gdyż jego kontrakt jest tak skonstruowany, że automatycznie przedłuża się co rok. Obecny obowiązuje do czerwca, ale ma on automatycznie zostać przedłużony o kolejny rok.
Dziwna jest ta umowa ale ogólnie związany jest z nami do czerwca 2018 roku.
Chodzi o prawo Bosmana, doczytaj.
Odpowiedz cytując