Ogryzek napisał(a):

|
Za Guzmica piszą miedzy 500-700 tysięcy euro. A za Jovica ile można zgarnąć? Jakieś przecieki?
|
It depends.
Jak go ktoś podpisze Bosmanem, to nic, bo kontrakt ma do konca sezonu. Wiec jesli dobrze pamietam, za 3 dni juz moze sam przebierać w ofertach