Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2141
Stary 29.12.2016, 22:48
Opel Insignia 2009 benzyna, manualna skrzynia. Po ile takie cudo chodzi w Angli? Ale porzadne od pierwszego wlasciciela z papierami itp.
Ile trzeba liczyc za przekładkę?
Odpowiedz cytując