|
Nakoulma spokojnie zarobi 250K rocznie za granicą, a Stilić dostanie 15K miesięcznie. Nie odkryję Ameryki jeśli powiem, że jak ktoś potrafi dwa razy prosto kopnąć piłkę pod rząd, to umie też liczyć pieniądze. Są jeszcze tylko "nieodkryci" jak kiedyś był np. Guerrier, ale do tego trzeba mieć szerokie horyzonty i szczęście. Ja bym wziął Semira nawet, jeśli w obronie musiałby grać Kujawa i Żemło.
Do what you mean and mean what you do.
|