Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75398
Stary 29.12.2016, 18:05
Junko zamiast tam jezdzic po paprykarza to niech czasem do biedniejszych przyjaciół wpadnie. Ruch własnie czeka na przelew 500 tys euro z Interu Mediolan za 16 letniego Przemka Bargiela Kluby sie dogadaly. Dzieki temu splacaja 600 tys zaleglosci,licencyjnych ratujac odjecie 4 punktow.

No i teraz chwilka chlodnej kalkulacji. Czy to Junko chcial wyjebac Inter? A moze to Inter wyjebal jednak Junko?

Płacą za mlodego 500tys euro, ktory nawet chlopakom pilek nie moze nosic? I my tak po prostu udanie ukrywamy polskiego diamenta? Tego...Korta - syna Deyny i Lubanskiego, nasza nadzieje na łątwo złupione zachodnie miliony? Czy Makaroniarze wiedzą, co się stanie jak on odpali ogien z dupy i zaskoczy na boiskach ekstraklasy? No najwidoczniej chyba nie! Taka okazja za smieszne 100 tys koło nosa im przeleciala.

Dobrze ze nasz sztab to rozkminil . Za tego Szczecińskiego Maradone to mozemy teraz nawet i 200tys dac. Obijemy sobie to z nawiązką,
Ostatnio edytowane przez Dariook : 29.12.2016 o godz. 18:47.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując