Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75394
Stary 29.12.2016, 17:34
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
A może po to aby był dodatkowy zastrzyk gotówki

Witaj.
To ja Manuel Junco Twój były pracownik.
Dorzuciłbyś się na transfery?

Czy w jakiej formie ta gotówka od klubu ? Chyba nie oprzesz swej teorii na football managerze i klubie patronackim, więc oświeć mnie żebym nie szydził.

E: By załatwić staz nie potrzeba takich podchodów. Ale ok. Kiedy ten staz niby Sobol miałby odbyc? A wymieniłeś tez Columbus. Czyli na wakacje do USA ? przypomnij mi kto tam jest trenerem bo mi jakos krwa wypadło

e2: Tylko Ma_niek ma rozsadne argumenty...Pochwalam
Ostatnio edytowane przez szprotson : 29.12.2016 o godz. 17:42.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując