brylant17 napisał(a):

|
A może po to aby był dodatkowy zastrzyk gotówki
|
Witaj.
To ja Manuel Junco Twój były pracownik.
Dorzuciłbyś się na transfery?
Czy w jakiej formie ta gotówka od klubu ? Chyba nie oprzesz swej teorii na football managerze i klubie patronackim, więc oświeć mnie żebym nie szydził.
E: By załatwić staz nie potrzeba takich podchodów. Ale ok. Kiedy ten staz niby Sobol miałby odbyc? A wymieniłeś tez Columbus. Czyli na wakacje do USA ? przypomnij mi kto tam jest trenerem bo mi jakos krwa wypadło
e2: Tylko Ma_niek ma rozsadne argumenty...Pochwalam