Dariook napisał(a):

Spokojnie...
Juz nie manipuluj. Bo ja zamiast Błaszczykowskiego moge wsadzic kilka innych nazwisk, ktore pokażą ze Kort będzie gównianym ruchem?
|
jaka manipulacja? przeczytaj dokładnie to co napisałem i postaraj sie zrozumiec :
Cytat:
|
a kimjest Kort przekonamy sie jeżeli zagra u nas.może jest nikim a może okazac sie calkeim dobrym pilkarzem.najpierw niech kopnie pare razy pilke u nas.
|
nie ma co oceniać gościa tylko dlatego,ze sie w Pogoni np nie sprawdził.