|
Z tym następcą Mójty z Lecha to chyba tylko zasłona dymna dla transferu Korta byłoby ciekawie jakby się okazało że Wisła dopięła całkiem innego zawodnika Lecha a nie jak podają media Wilusza Na pocieszenie trzymać kciuki żeby z Stilicem wypaliło podobno do końca tego roku Wisła planuje dopiąć transfer Stilica czyli jeszcze góra 2dni nadzieji na powrót Stilica do Wisły
|