|
Najpierw trzeba zbudować drużynę na spokojne utrzymanie się w lidze (może nawet na top8?) i na walkę o top 8 w przyszłym sezonie.
Jak uda się stworzyć dobrze grający zespół to będą też przyzwoite oferty za zawodników.
Zmierzam do tego, że powinniśmy się skupić bardziej na utrzymaniu poziomu drużyny zamiast myśleć o sprzedawaniu kogoś za X rund.... w niższych ligach trudniej kogoś drożej sprzedać.
|