Dariook
Policzyłeś i jesteś pewny że stać nas na tych piłkarzy w obecnej sytuacji?
Bo to jest kluczowy warunek tutaj.
Bez dwóch zdań ci piłkarze których wymieniłeś, no może poza Dzalamidze byliby wzmocnieniem. Ale Jaga Vasilieva nie puści za czapkę gruszek. Stolarski miałby odejść z Lechii? O Niezgodzie zapomnij, Legia liczy że na nim zarobi w przyszłości sporo kasy itd.
Wszystko OK ale z tej listy to nawet Wlazły Płock nie puści za drobne
