Dariook
Podaj swoją listę piłkarzy którzy (przy naszych obecnych możliwościach finansowych) powinni trafić do Wisły. Bo coś to brzmi jak płacze po złotej erze Cupiała
btw
Sam nie uważam Sekulskigo za wartego ściągnięcia. Ot taka gorsza wersja Ondraska który też wybitnym piłkarzem nie jest.