Kaan napisał(a):

Za Ryśkiem nie płaczę, płaczę na jego zastępcę Rysiek miał umowę do czerwca 2017? Jeżeli tak to w sumie dobra wiadomość, pytanie jaka kasa wchodzi w grę (realna).
|
ktoś pisał że 740 koła euro.
jeśli to prawda to w/g mnie jest rewelacja. za te pieniądze można pozyskać kogoś solidniejszego.
P.S w Legii kompletnie nie gra Jakub Czerwiński może na wypożyczenie do nas?