Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19513
Stary 29.12.2016, 12:27
Kaan napisał(a):Wyświetl post
Za Ryśkiem nie płaczę, płaczę na jego zastępcę Rysiek miał umowę do czerwca 2017? Jeżeli tak to w sumie dobra wiadomość, pytanie jaka kasa wchodzi w grę (realna).
ktoś pisał że 740 koła euro.
jeśli to prawda to w/g mnie jest rewelacja. za te pieniądze można pozyskać kogoś solidniejszego.
P.S w Legii kompletnie nie gra Jakub Czerwiński może na wypożyczenie do nas?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując