Alez pisał jeden o milionach, tylko mi się przewijac niechce. A z resztą prawda jest taka , ze wielu tutaj tez podobnie sobie o milionach mysli ...wiec to nie ja przesadzam. Ja uwazam, że nawet banki nikt nigdy za niego nie da
Niestety ale w naszej sytuacji wydanie 100tys euro na jakiegos kolejnego polskiego żelusia i modlenie się czy on odpali to głupota. Gość ma 21lat i powinien walczyc w Pogoni o plac a nie odchodzic w momecie swojej oszałamiającej kariery, gdy nikt go poza desperacko szukającej zapchajdziury Wisły nie chce.
Bo jak się sprzedaje Mąkę to powinno się mieć jakąś alternatywe na wyłożone rozmowy z Stilicem. Chyba że Pogon jednak go odda za darmo, to wtedy brac...Drzazga bedzie mial kompana do noszenia piłek.
Niech Junko to Euro na akademie naszym Wislackim chłopakom lepiej zprezentuje, więcej z tego pożytku dla klubu bedzie.