Ma_niek napisał(a):

|
Jak ja czytam ze my sie interesujemy jakims Kortem i Wiluszem to sie zastanawiam czy ktos mocno na glowe w klubie nie upadł. Ba my jeszcze podobno za takiego Korta mamy spora kase placic. Plus Wilusz najwiekszy kabareciarz obronca w lidze.
|
Napisz swoje uwagi i "żale" do Manuela Junco zamiast tu płakać.