|
luczyk
Dokładnie - my kombinujemy bo nas po prostu nie stać na ukształtowanych piłkarzy. Można żałować Stilica ale czy aby na pewno mogliśmy przebić ofertę Pogoni? Wg mnie nie.
Dariook
Nikt nie pisał że zarobimy na Korcie (jeśli do nas trafi) 3 mln euro, nie przesadzaj. Natomiast Junco coś w nim widzi. Jak z każdym piłkarzem na dorobku - wypali/nie wypali. To zawsze loteria. Szanse że wypali w przypadku takich piłkarzy są zawsze mniejsze niż to że rozczaruje. Dobre kluby z dobrym scautingiem potrafią zminimalizować nietrafione transfery ale nigdy nie uniknie się błędów. Chodzi o to żeby udanych transferów było więcej niż nie udanych. Poczekajmy cierpliwie i oceńmy za jakiś czas pracę Junco.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|