|
problemem jest to, że - jak kiedyś powiedział bodajże Probierz - u nas "piłkarze" nie umieją nawet biegać, źle ustawiają stopę do prostego podania, kłopoty z przyjęciem itp., i teraz Kort - czy odebrał abecadło piłkarskie, potrafi to robić = warto zainwestować w niego, jeśli ma braki w jego wieku nie ma sensu kombinować i liczyć, że wyeliminuje braki i jeszcze się rozwinie. jeśli ktoś ocenił jego potencjał, widzi iż to potrafi to warto. oczywiście, najlepiej kupić gracza rozwiniętego, z opanowanymi do perfekcji podstawowymi umiejętnościami sprawdzonych itp = tak robi to pewien klub ze stolycy obecnie, nas na to nie stać więc kombinujemy
|