Davss875 napisał(a):

Błaszczykowski? A któż to jest i co on osiągnął? ile bramek strzelił i ile asyst zaliczył? Polityka sciągania szrotu trwa w najlepsze! Czyli co walczymy o 8 do roku 2025 ? powiedzcie ludziom prawde! Kiedy o Mistrza powalczymy za 30 lat?
|
pozwoliłem sobie na drobna zmiane i można byłoby taki komentarz wstawic kilkanascie lat temu...
a kimjest Kort przekonamy sie jeżeli zagra u nas.może jest nikim a może okazac sie calkeim dobrym pilkarzem.najpierw niech kopnie pare razy pilke u nas.