Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75378
Stary 28.12.2016, 23:58
Wilusz o Boże, klękajcie narody hahahahaa. Ze śmiechu idzie paść. Koleś jest tak słaby, że wolę jednak Uryge i Żemło niż taki wynalazek. Jeszcze zapłaćcie im za ten transfer. Brawo Wy!!! Kort? A któż to jest i co on osiągnął? ile bramek strzelił i ile asyst zaliczył? Polityka sciągania szrotu trwa w najlepsze! Czyli co walczymy o 8 do roku 2025? powiedzcie ludziom prawde! Kiedy o Mistrza powalczymy za 30 lat?
Odpowiedz cytując