Wilusz o Boże, klękajcie narody hahahahaa. Ze śmiechu idzie paść. Koleś jest tak słaby, że wolę jednak Uryge i Żemło niż taki wynalazek. Jeszcze zapłaćcie im za ten transfer. Brawo Wy!!! Kort? A któż to jest i co on osiągnął? ile bramek strzelił i ile asyst zaliczył? Polityka sciągania szrotu trwa w najlepsze! Czyli co walczymy o 8 do roku 2025

? powiedzcie ludziom prawde! Kiedy o Mistrza powalczymy za 30 lat?