Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19505
Stary 28.12.2016, 20:42
nesta napisał(a):Wyświetl post
Tak jak i te pogłoski, może i prawdziwe, że Kort nie gra w Pogoni, bo ma jakiś konflikt na tle kontraktu.. Dobre sobie, już widzę jak klub świadomie robi pod górkę i nie wystawia zawodnika, który jest jakimś potencjalnym talentem. Ciekawe co takiego widzi w nim sztab Wisły czego nie widzi sztab Pogoni, który ma go na co dzień pod ręką.

Prawda jest obawiam sie brutalna.. W kasie bida aż piszczy wiec wyszukuje sie jakichkolwiek graczy, na których Wisle stać i mogą gwarantować jako taki poziom.
Nie zapominaj, że to Ekstraklasa tutaj często się tak zdarza. Zawodnik nie chce przedłużyć kontraktu to idzie do rezerw ...
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując