Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35749
Stary 28.12.2016, 20:26
JA ?

Czego ja moge oczekiwac od polityków? W sumie to chyba niewiele - dystansu i powagi.

Najsmieszniejsze jest to, ze mimo iż upłyneło ponad 27 lat od zmian ustrojowych to sposoby zalatwiania problemow pozostaly niezmienne - Donosy!
Smiechu warte, jakies trawienie tych cennych godzin nierobow za prokuratorskiego biurka. I beda sie .......ic z takimi bzdurami kilka miesiecy, wywalajac w bloto nascie tysiecy złotych od polskiego podatnika.

Tak nawiasem i idac takim tokiem rozumowania...Knura powinien juz jebac dozywocie za "pewne" informacje i swiadome manipulacje
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski