JA ?
Czego ja moge oczekiwac od polityków? W sumie to chyba niewiele - dystansu i powagi.
Najsmieszniejsze jest to, ze mimo iż upłyneło ponad 27 lat od zmian ustrojowych to sposoby zalatwiania problemow pozostaly niezmienne - Donosy!
Smiechu warte, jakies trawienie tych cennych godzin nierobow za prokuratorskiego biurka. I beda sie .......ic z takimi bzdurami kilka miesiecy, wywalajac w bloto nascie tysiecy złotych od polskiego podatnika.
Tak nawiasem i idac takim tokiem rozumowania...Knura powinien juz jebac dozywocie za "pewne" informacje i swiadome manipulacje
