lukas14 napisał(a):

|
to porównanie pokazuje jak funkcjinuje praca z młodzieża w innych krajach , nie boja sie postawic na młodziez kosztem kilku słabszymch meczy nawet ale pozniej zyski sa duzo wieksze , wiec mysle ze fajnie jak by postawic bardziej zdecydowanie na Bartosza , Kujawe , Drzazge i Kuczaka to zaprocentuje
|
Praca z młodzieżą to przede wszystkim jest wczesna selekcja i wieloletnie szkolenie na takim poziomie, że potem nie trzeba się bać tych młodych zawodników wystawiać w pierwszym składzie. To właśnie procentuje. A nie wystawianie na tzw. przypale kogo popadnie tylko dlatego, że ma 18 lat i jest wychowankiem.