Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75375
Stary 28.12.2016, 18:32
lukas14 napisał(a):Wyświetl post
to porównanie pokazuje jak funkcjinuje praca z młodzieża w innych krajach , nie boja sie postawic na młodziez kosztem kilku słabszymch meczy nawet ale pozniej zyski sa duzo wieksze , wiec mysle ze fajnie jak by postawic bardziej zdecydowanie na Bartosza , Kujawe , Drzazge i Kuczaka to zaprocentuje
Praca z młodzieżą to przede wszystkim jest wczesna selekcja i wieloletnie szkolenie na takim poziomie, że potem nie trzeba się bać tych młodych zawodników wystawiać w pierwszym składzie. To właśnie procentuje. A nie wystawianie na tzw. przypale kogo popadnie tylko dlatego, że ma 18 lat i jest wychowankiem.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując