|
Hmm ja mam panaceum na Wasze wszystkie problemy!! Nie róbmy transferów ... bo przecież kto by nie przyszedł to i tak będzie źle bo:
1) nie jest znany pewnie kiepski
2) regularnie w dotychczasowym klubie grzeje ławę pewnie kiepski
3) bo nazwisko ma nie takiego na pewno jest słaby
4) bo potrzebujemy nowego bramkarza (jak zawsze) więc po co sprowadzać kiepskiego zawodnika na ławkę ...
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
|