|
Jest takie mądre powiedzenie, że "biednego nie stać na tanie rzeczy".
Wypisz wymaluj opisuje podejście jakie Wisła powinna mieć do Stlica. Jesli masz piłkarza:
- sprawdzonego w PL lidze,
- sprawdzonego i zaaklimatyzowanego w twoim klubie,
- na pozycje, która wymaga wzmocnienia i która jest newralgiczna dla gry całej drużyny,
- za którego nie musisz płacić,
to masz obowiązek go zakontraktować, bo nie stać cię na eksperymenty. Tym bardziej, że masz na stole kasę z innego transferu, którą bez problemu pokryjesz ten koszt.
|