Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19489
Stary 28.12.2016, 15:45
Jest takie mądre powiedzenie, że "biednego nie stać na tanie rzeczy".

Wypisz wymaluj opisuje podejście jakie Wisła powinna mieć do Stlica. Jesli masz piłkarza:
- sprawdzonego w PL lidze,
- sprawdzonego i zaaklimatyzowanego w twoim klubie,
- na pozycje, która wymaga wzmocnienia i która jest newralgiczna dla gry całej drużyny,
- za którego nie musisz płacić,

to masz obowiązek go zakontraktować, bo nie stać cię na eksperymenty. Tym bardziej, że masz na stole kasę z innego transferu, którą bez problemu pokryjesz ten koszt.
Odpowiedz cytując