Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19485
Stary 28.12.2016, 14:06
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ale potrafi strzelać parchom gole

https://www.youtube.com/watch?v=IVwJwRrLvgc

btw
Jakby był gwiazdą to grałby już w legii albo na Zachodzie. Bez kasy to możemy wyszukiwać takich Kortów i liczyć że któryś odpali. Junco podobno był w tym dobry.
A Gołoś to przychodził w czasach gdy mieliśmy kasę i zdaje się zagrał wcześniej w reprezentacji. Nie ma co porównywać.
ja jedynie zaznaczyłem ze Goły ładniejszą bramkę zajebał z dystansu
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując