Ogryzek napisał(a):

Ale potrafi strzelać parchom gole 
https://www.youtube.com/watch?v=IVwJwRrLvgc
btw
Jakby był gwiazdą to grałby już w legii albo na Zachodzie. Bez kasy to możemy wyszukiwać takich Kortów i liczyć że któryś odpali. Junco podobno był w tym dobry.
A Gołoś to przychodził w czasach gdy mieliśmy kasę i zdaje się zagrał wcześniej w reprezentacji. Nie ma co porównywać.
|
ja jedynie zaznaczyłem ze Goły ładniejszą bramkę zajebał z dystansu
