Wyświetl pojedynczy post
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19484
Stary 28.12.2016, 13:50
nesta napisał(a):Wyświetl post
Janekx napisał na TT, że Stilic jest juz po słowie z jednym klubem, przyjedzie tam na badania, ale nie jest to Wisla.
I z Pogonią tez na razie nie wyglada zeby Wisła doszła do porozumienia w sprawie Korta.
Akurat Janekx to takie źródło, że ciężko mówić tu o pewności. Śledzę jego Tw bardzo uważnie i od roku nie napisał jednej prawdziwej własnej wiadomości. Co najwyżej dopisze coś do faktycznego info czy komentarza innych dziennikarzy, co okazuje się prawdą. Tyle że nigdy w tematach transferowych. Bardziej taki troll co próbuje punktować dziennikarzy, ale niezbyt mu to wychodzi.

Inna sprawa, ja nie wiem czy Pogoń tak naprawdę chce Korta puścić. Trzeba będzie szukać jakiegoś kruczku w kontrakcie, taki casus Stolarskiego, nie grał dużo ale wierzyli że będzie przyszłością Wisły... To zwiał
Odpowiedz cytując