Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19480
Stary 28.12.2016, 12:11
emjot napisał(a):Wyświetl post
no jak nie wiesz co to kort?
takie miejsce
z nawierzchnią z trawy, ziemi, sztucznej albo mączki ceglanej
hmm
no to juz to mielismy przez nascie lat. "Mączka" jako treningowe nie sprawdziło sie do końca.

Z racji ze myslalem ze Korcik to natolatek, powiedzcie mi Ci ktorzy widzicie w nim potencjał, co on takiego ma.
Czymże jest ten potencjał i co ten Kort potrafi.
Tak wiem, raz mu w lidze zeszło i mega bramke strzelił, chociaż bramki K.Gołosia nie podbije
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując