Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35740
Stary 28.12.2016, 11:38
Cytat:
Własnie o to chodzi że nie ważne co Ty czujesz, ważne co o Tobie mowią.
Zależy jeszcze kto mówi...
Dzisiaj PZPRowcy najgłośniej bronią demokracji, konstytucji i ogólnie prawa. I może ja mam się przejmować zdaniem takich ludzi bo mnie by chcieli zaszufladkować?
Dla mnie całe to towarzystwo PZPR, UB, SB, ZOMO i ich koledzy z PO, Nowoczesnej, SLD, PSLu to są śmiecie, które zawsze mówią na odwrót. Także z ich zdaniem nie można się przejmować.
Cytat:
Ze odbieranie prawa do dyskusji dla tych z ZOMO jest na rękę jedynie rządzacym?
Ty tak napisałeś i z tym się nie zgadzam. Dla mnie jako Polaka jednym z priorytetów jest zamknięcie mordy tym komuszym i postkomuszym śmieciom, a później się można między sobą spierać czy PiS, Kukiz czy jacyś normalni liberałowie a nawet lewacy ale polscy (chociaż takich raczej nie ma bo zawsze mają zabarwienie postkomusze i/albo antyeuropejskie czyli za odrzuceniem naszej tożsamości)
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.